خرید پرده هتلی

مقایسه، خرید و اجرا انواع پرده هتلی

هتل به طور معلوم مقصد کسانی است که قصد تفریح یا استراحت دارند. در چنین شرایطی “تجربه کاربر” و حسی که از محیط هتل دریافت میکنند، اهمیت بسیار بیشتری دارد. به همین خاطر تک تک جزئیات در دکوراسیون داخلی این محیط سبب میگردد تا در مجموع یک فرد نتیجه گیری کند که حس دریافتی اش از آن هتل چگونه بوده است. این موضوع زمانی مهم تر میشود که اکثر طراحان به آن توجه کافی ندارند.

پرده به عنوان یکی از المان های دکوراسیون داخلی، نقش مهمی را در القای این حس ایجاد میکند. انتخاب و خرید پرده هتلی ، اگر به صورت تخصصی صورت بگیرد، میتواند تاثیر قابل توجهی بر  تجربه کاربری داشته باشد.

انتخاب پرده برای چنین فضاهایی پیچیدگی های خاص خودش را دارد. اگر فرآیند سفارش پرده هتلی را به کمک یک تیم متخصص جلو ببریم قطعا نتیجه فراتر از انتظار خواهد بود. مشاوران وراتی در این راستا آماده همراهی شما هستند. کافیست جهت دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت پرده هتلی با ما در تماس باشید.

خرید پرده هتلی در وراتی

استعلام قیمت پرده هتلی

شما میتوانید جهت کسب هرگونه اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت پرده هتلی در هریک از انواع آن کافیست از طریق شماره تماس مجموعه با ما در ارتباط باشید.

قیمت پرده هتلی در وراتی

چه مولفه هایی در خرید پرده هتلی موثر هستند؟

ماهیت فضای هتل و نیازهایی که دارد، متفاوت از دیگر فضاهاست. چراکه روزانه افراد زیادی با سلایق، نیازها و انتظارات متفاوتی در هتل حضور پیدا میکنند و لازم است در انتخاب پرده نیز به این موضوع توجه شود. در ادامه به برخی از مهم ترین عواملی که در خرید پرده هتلی موثر هستند، اشاره خواهیم کرد؛

  • توجه به پرسونا کاربران هتل : اینکه بدانیم چه کسانی مخاطب اصلی هتل هستند، کمک زیادی به سفارش پرده هتلی مناسب خواهد کرد. چراکه در این صورت میدانیم سبک زندگی این افراد چیست و میتوانیم تا حدودی توقعات آن ها را نیز پیش بینی کنیم.
  • توجه به شرایط آب و هوایی محیط هتل : معمولا مکان هایی که هتل‌ها در آن تاسیس میشوند، شرایط آب و هوایی بخصوصی دارند. توجه به این مورد، در انتخاب جنس و نوع پرده موثر خواهد بود.
  • مشخص کردن کارکرد پرده : مهم است بدانیم که در یک هتل، پرده دقیقا چه وظایفی باید بر عهده داشته باشد. آیا لازم است تنها به بعد زیبایی شناسانه آن توجه شود یا این پرده وظیفه کنترل کردن دما و نور و … را نیز دارد؟
  • سبک دکوراسیون داخلی هتل : اصولا هتل‌ها بر پایه یک سبک مشخص در دکوراسیون داخلی طراحی میشوند. اینکه تمام جزئیات هتل منطبق با این سبک باشند اهمیت زیادی دارد. بنابراین به این نکته باید در سفارش پرده هتلی توجه داشته باشیم.
  • بودجه موردنظر : شما میتوانید قبل از تعیین بودجه، با اطلاع از قیمت پرده هتلی تصمیم گیری هدفمندتری داشته باشید.

چه فاکتورهایی بر قیمت پرده هتلی تاثیر دارند؟

فاکتورهای زیادی وجود دارند که بر هزینه نهایی شما برای این نوع از پرده‌ها موثر خواهند بود. در ادامه قصد داریم به مهم‌ترین عواملی بر قیمت پرده هتلی تاثیر دارند را بررسی کنیم؛

  • نوع و جنس پرده : اینکه انتخابتان برای پرده هتل چه نوع و جنسی باشد، مستقیما بر قیمت آن تاثیر خواهد داشت. به طور مثال هزینه لازم برای پرده شید هتلی و پرده پارچه‌ای هتلی باهم متفاوت هستند.
  • حجم پرده مورد نیاز : گاهی شما در یک هتل قصد دارید تا تنها در برخی از پنجره‌ها از پرده استفاده کنید و گاهی تمامی پنجره‌های شما احتیاج به پرده دارند. در این دو حالت طبیعتا هزینه ای که به این کار اختصاص میدهید، متفاوت خواهد بود.
  • انتظارات شما از پرده : این که قرار باشد پرده هتل برطرف کننده چه نیازهایی باشد تا حدودی مشخص کننده قیمت آن خواهد بود. به طور مثال پرده هایی که قابلیت کنترل از راه دور دارند، هزینه بالاتری نیز دارند.
  • طرح اختصاصی برای پرده : برای برخی هتل ها به سبب ماهیتی که دارند، نمیتوان از نمونه‌های آماده برای سفارش پرده هتلی استفاده کرد. حتی امکان دارند انتخاب شما در میان گزینه های موجود نباشد. در چنین شرایطی شما لازم است بخشی از هزینه را به این کار اختصاص دهید. حتی امکان دارند انتخاب شما در میان گزینه های موجود نباشد.
تاریخچه پرده امروزه و در عصر مدرن | گروه پرده وراتی
سوالات متداول

خرید پرده هتلی پیچیدگی‌های خاصی دارد که توجه به آنها سبب میشود که انتخاب بهتری داشته باشید. برخی از این موارد شامل " توجه به پرسونا کاربران هتل" ، "توجه به شرایط آب و هوایی محیط هتل" ، " مشخص کردن کارکرد پرده" ، " سبک دکوراسیون داخلی هتل" ، " بودجه موردنظر" و ... هستند.

قیمت پرده هتلی متاثر از عوامل گوناگونی است که هریک میتواند به گونه‌ای بر افزایش یا کاهش هزینه نهایی آن موثر باشد. این موارد شامل نوع و جنس پرده، حجم پرده مورد نیاز، انتظارات شما از پرده، طرح اختصاصی برای پرده و ... هستند.

"تجربه کاربری" در هتل ها موضوعی است که امروزه اهمیت بالایی دارد. چراکه هتل‌ها اصولا مقصد افراد برای استراحت و یا تفریح است و انتظار دارند حسی که از محل اقامتشان در این بازه دریافت میکند، خوب باشد. در راستای برطرف کردن این نیاز توجه به جزئیات در دکوراسیون داخلی هتل نقش بسیار مهمی دارد.

درخواست مشاوره

اطلاعات خود را وارد کنید، همکاران ما با شما در تماس خواهند بود.