پرده مدرن

دریچه‌ای به سبک زندگی نوین

خرید پرده مدرن

دنیایی از بروز‌ترین انواع پرده مدرن در وراتی

پرده مدرن | گروه وراتی

پرده های مدرن در دکوراسیون

سبک زندگی امروزه‌ی افراد و سطح توقعی که از لوازم و تجهیزات اطرافشان دارند، دگرگونی بالایی را در کاربردی شدن این وسایل می‌طلبد. بی شک پرده‌های مدرن قدم بزرگی را در این مسیر برداشته‌اند.

این پرده‌ها علاوه بر اثر زیبایی شناسی‌ای که بر دکوراسیون داخلی فضا دارند، می‌توانند تا جایی پیش بروند که حتی به بهینه سازی انرژی نیز کمک کنند. قطعا با چاشنی کردن این پرده‌ها در دکوراسیون خود می‌توانید تجربه‌ی تکرار نشدنی‌ای را برای خود رقم بزنید.

سفارش خرید پرده مدرن

وراتی ارائه دهنده‌ی برترین انواع پرده‌های مدرن از قبیل پرده شید، پرده بلک اوت و پرده اسکرین می‌باشد. هر یک از این پرده‌ها به سبب ویژگی‌های خاصی که دارند از هم متمایز می‌شوند. 

  • پرده شید؛ مهم‌ترین ویژگی این پرده توانایی کنترل و تنظیم نور و دماست که به واسطه‌ی همین ویژگی کمک شایانی به بهینه سازی انرژی و خوابی با کیفیت بهتر هم خواهد کرد.
  • پرده بلک اوت؛ این پرده در واقع سدی در برابر تمامی نور‌های ورودی به محیط است. همین ویژگی کمک می‌کند تا بتوانید حتی در زمان روشنایی روز هم، فضایی کاملا تاریک داشته باشید.
  • اما پرده اسکرین؛ پیشرفته نوع از پرده‌های مدرن به شمار می‌رود. این پرده نور خروجی را تصفیه می کند و کمک می‌کند نور خورشید را بدون اشعه‌های مضر آن در اختیار داشته باشید.
جهت سفارش و خرید پرده مدرن می‌توانید بدون دغدغه با گروه وراتی در تماس بگیرید؛ ما در وراتی آماده‌ایم تا شما را در انتخاب برازنده‌ترین پرده مدرن برای محیط خود یاری رسانیم.
پرده مدرن | گروه وراتی

پرده مدرن به پرده‌ای گفته می‌شود که علاوه بر ویژگی‌های بصری، دارای خصیصه های کاربردی از قبیل کنترل از راه دور، تنظیم دما و نور، راحتی در استفاده، بهینه سازی انرژی و مواردی از این دست باشد.

قیمت پرده‌های مدرن کاملا بستگی به میزان توقعی دارد که از آن‌ها دارید. هرچه قابلیت‌های پرده شما، مثل درصد جلوگیری یا فیلتر نور، داشتن یا نداشتن کنترل از راه دور و ...، بیشتر باشد هزینه آن هم بالاتر میرود.

گروه وراتی طیف وسیعی از انواع پرده مدرن را با قابلیت های متفاوت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. کافیست با مشاوران ما در ارتباط باشید.

Call Now Buttonتماس با وراتی