پرده مدرن

خرید پرده مدرن ، دریچه‌ای به سبک زندگی نوین

خرید پرده مدرن

سبک زندگی امروزه‌ی افراد و سطح توقعی که از لوازم و تجهیزات اطرافشان دارند، دگرگونی بالایی را در کاربردی شدن این وسایل می‌طلبد. بی شک خرید پرده‌های مدرن قدم بزرگی را در این مسیر برداشته‌اند. به همین خاطر است که شما با خرید پرده مدرن می‌توانید فضای خود را عضوی از این دگرگونی کنید.

این پرده‌ها علاوه بر اثر زیبایی شناسی‌ای که بر دکوراسیون داخلی فضا دارند، می‌توانند تا جایی پیش بروند که حتی به بهینه سازی انرژی نیز کمک کنند. قطعا با چاشنی کردن این پرده‌ها در دکوراسیون خود می‌توانید تجربه‌ی تکرار نشدنی‌ای را برای خود رقم بزنید.

اما طبیعتا هر فضایی ویژگی های منحصر به فرد خودش را دارد. تشخیص اینکه در هر مکان از چه پرده ای میتوان بهره گرفت نیازمند دانش تخصصی دکوراتور و دیزاینرهای داخلی است. در همین راستا شما به راحتی می‌توانید از طریق مشاوره با تیم وراتی، انتخابی دقیق و درخور برای فضای خود داشته باشید.

پرده مدرن | گروه وراتی

سفارش پرده مدرن

خرید دنیایی از بروز‌ترین انواع پرده مدرن در وراتی

استعلام قیمت پرده مدرن

اگر فضایی مدرن داریم و می‌خواهید سفارش پرده مدرن خود را از میان گزینه‌های پیش رو ثبت کنید، با کارشناسان ما در وراتی تماس بگیرید. ما در فرآیند سفارش خرید پرده مدرن از ابتدا تا انتها در کنارتان هستیم.

لوگو | گروه وراتی
پرده مدرن | گروه وراتی

چرا خرید پرده مدرن اهمیت دارد؟

همانطور که اشاره شد پرده های مدرن امروزه علاوه بر رفع نیازهایی اولیه ای که دیگر انواع پرده ها ملزم به رعایت آن هستند، قابلیت های جانبی بیشمار دیگری نیز دارد؛ که باعث شده تا بین افراد محبوبیت بیشتری پیدا کند. وراتی طیفی از پر کاربردترین انواع این پرده ها را در اختیار شما قرار می‌دهد. پرده شید، پرده بلک اوت و پرده اسکرین سه مورد از این موارد می‌باشد. هر یک از این پرده‌ها به سبب ویژگی‌های خاصی که دارند از هم متمایز می‌شوند. 

1. پرده شید؛ مهم‌ترین ویژگی این پرده توانایی کنترل و تنظیم نور و دماست که به واسطه‌ی همین ویژگی کمک شایانی به بهینه سازی انرژی خواهد کرد. همچنین  کیفیت خواب را هم تا حدود زیادی افزایش خواهد داد.

2.پرده بلک اوت؛ این پرده در واقع سدی در برابر تمامی نور‌های ورودی به محیط است. همین ویژگی کمک می‌کند تا بتوانید حتی در زمان روشنایی روز هم، فضایی کاملا تاریک داشته باشید.

3.اما پرده اسکرین؛ پیشرفته نوع از پرده‌های مدرن به شمار می‌رود. این پرده نور خروجی را تصفیه می کند و کمک می‌کند نور خورشید را بدون اشعه‌های مضر آن در اختیار داشته باشید.

جهت سفارش و خرید پرده مدرن می‌توانید بدون دغدغه با گروه وراتی در تماس باشید؛ ما در وراتی آماده‌ایم تا شما را در انتخاب برازنده‌ترین پرده مدرن برای محیط خود یاری رسانیم.

قیمت پرده مدرن

قیمت پرده مدرن متاثر از عوامل گوناگونی است. اینکه چه توقعات و انتظاراتی از پرده خود داشته باشید به طور مستقیم بر میزان هزینه نهایی شما اثر دارد.

همانطور که پیشتر هم درباره آن بحث شد، در هنگام سفارش پرده مدرن شما طیف گسترده ای از قابلیت های جانبی را به منظورهای مختلف در اختیار دارید. این امکان باعث می‌شود تا شما کاملا بسته به طبیعت، نیاز و کاربری محیطی که قصد خرید پرده مدرن برای آن را دارید، تصمیم گیری کنید. به طور مثال طبیعت محیط کار و یا طبیعت فضای هتل به گونه ای است که هر کدام قابلیت های مختلفی را میطلبد. 

شما به راحتی و به کمک مشاوره های تخصصی وراتی می‌توانید تشخیص دهید تا چه میزان به هریک از این موارد احتیاج دارید. از همین رو در نهایت صرف هزینه های شما کاملا هوشمندانه صورت خواهد پذیرفت. 

برای اطلاع از قیمت پرده مدرن در هریک از انواع آن کافیست با کارشناسان ما در وراتی در ارتباط باشید. ما قصد داریم تا اطمینان حاصل کنیم که فرآیند خرید و سفارش پرده شما به خوبی به سرانجام میرسد.

پرده مدرن به پرده‌ای گفته می‌شود که علاوه بر ویژگی‌های بصری، دارای خصیصه های کاربردی از قبیل کنترل از راه دور، تنظیم دما و نور، راحتی در استفاده، بهینه سازی انرژی و مواردی از این دست باشد.

قیمت پرده‌های مدرن کاملا بستگی به میزان توقعی دارد که از آن‌ها دارید. هرچه قابلیت‌های پرده شما، مثل درصد جلوگیری یا فیلتر نور، داشتن یا نداشتن کنترل از راه دور و ...، بیشتر باشد هزینه آن هم بالاتر میرود.

گروه وراتی طیف وسیعی از انواع پرده مدرن را با قابلیت های متفاوت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. کافیست با مشاوران ما در ارتباط باشید.