خرید پرده مدرن

مقایسه، خرید و اجرا انواع پرده مدرن

خواسته یا ناخواسته سبک زندگی امروز بشر تغییرات زیادی کرده است. این تغییرات تا جزئیات لوازم و تجهیزات مورد استفاده افراد نیز گسترش پیدا کرده است. پرده ها نیز به عنوان عضوی مهم از دکوراسیون داخلی، از این قاعده مستثنی نیستند. خرید پرده مدرن قدم مهمی در جهت همسو شدن با تغییرات شگرف زندگی امروز ماست.

پرده های مدرن علاوه بر نقش تاثیرگذاری که به لحاظ بصری بر دکوراسیون داخلی فضاهای گوناگون دارند، میتوانند اثر مستقیمی بر بهینه سازی انرژی نیز داشته باشند. این موضوع شاید 10 سال پیش شاید اهمیت چندانی نداشت؛ اما امروزه از آن به عنوان یک دغدغه یاد میشود.

اما با فرض اینکه تصمیمان برای خرید پرده مدرن نیز قطعی باشد، انتخاب پرده مناسب نیازمند دانش تخصصی دیزاینر و دکوراتورهای داخلی است. چرا که هر فضا ویژگی های منحصر به فردی دارد که پرده نیز باید متناسب با آنها گزینش شود. شما میتوانید از طریق مشاوره با تیم وراتی، انتخابی درخور فضا داشته باشید.

استعلام قیمت پرده مدرن

استعلام قیمت پرده مدرن

اگر قصد سفارش پرده مدرن را دارید همکاران ما آماده راهنمایی شما جهت انتخاب بهترین گزینه از میان با کیفیت ترین پرده های مدرن هستند. جهت استعلام قیمت پرده مدرن و اطلاع از موجودی ها کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید.

امکان سفارش پرده مدرن در وراتی

چرا سراغ خرید پرده مدرن برویم؟

همانطور که احتمالا متوجه شدید، این پرده علاوه بر رفع وظایف اصلی که بر عهده دارد، قابلیت های جانبی دیگری نیز دارد که باعث شده محبوب تر از پرده های دیگر شود. 

وراتی امکان ارائه طیف وسیعی از این پرده ها را در سه نوع پرده شید، پرده اسکرین و بلک اوت دارد. در ادامه به وجه تمایز این سه نوع پرده برای آسان تر شدن فرآیند سفارش پرده مدرن خواهیم پرداخت؛

  1. پرده شید؛ پرده شید به پرده بالارویی گفته میشود، که قابلیت کنترل نور و دما از مهم ترین ویژگی های آن است. همین موضوع نقش تاثیرگذاری بر بهینه سازی انرژی نیز دارد. این پرده همچنین ظاهر مینیمالی دارد که آن را مناسب هر فضایی میکند.
  2. پرده اسکرین؛ این نوع از پرده ها به عنوان یکی از انواع پرده شید، نقش تصفیه نور ورودی به فضا را دارند. در واقع پرده اسکرین کمک میکند نور خورشید را بدون اشعه های مضر آن در اختیار داشته باشید.
  3. پرده بلک اوت؛ این پرده به عنوان نوع دیگری از پرده شید، همانطور که از نام آن پیداست، نور ورودی هر فضا را تقریبا به صفر میرساند. و بسیار مناسب فضاهایی است که نیاز به کنترل شدید نور دارند.

جهت سفارش و یا خرید پرده مدرن در هریک از انواعی که نام برده شد، می‌توانید با گروه وراتی در تماس باشید؛ تلاش ما در وراتی این است که شما در انتخاب برازنده ترین پرده برای فضای موردنظرتان یاری دهیم.

قیمت پرده مدرن به چه مولفه هایی وابسته است؟

این پرده میتواند قابلیت های زیادی را به خود بپذیرد. بسته به اینکه چه انتظار و توقعی از این نوع از پرده ها دارید، قیمت پرده مدرن متفاوت خواهد بود. این کاملا بستگی به این دارد که در هنگام سفارش پرده مدرن چه تعداد از این قابلیت ها برای شما کارکرد عملی داشته باشد و آن ها را انتخاب کنید.

امکان برخی از مهم ترین مولفه هایی که بر قیمت پرده مدرن شما موثر هستند شامل؛

  • جنس پرده؛ جنس پرده به این علت که بخش بزرگی از بدنه‌ی پرده به حساب می آید نقش مستقیمی بر قیمت پرده شما دارد.
  • قابلیت های فنی پرده؛ مواردی از قبیل کنترل از راه دور پرده از ویژگی هایی است که میتواند بر روی افزایش هزینه نهایی شما موثر باشد.

اما تعیین هریک از این موارد و تطبیق آنها با نیاز شما کاری است که توسط تیم ما در وراتی صورت خواهد گرفت. از این طریق شما اطمینان حاصل خواهید کرد که در نهایت صرف هزینه های شما کاملا هوشمندانه صورت خواهد پذیرفت. 

جهت دریافت قیمت پرده مدرن و یا دریافت مشاوره تخصصی کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید.

خرید پرده مدرن در وراتی
سوالات متداول

مشخص شدن قیمت پرده مدرن وابسته به توقعی است که از پرده موردنظرتان دارید. مولفه هایی چون جنس پرده، قابلیت های جانبی آن و ... از جمله مواردی هستند که مستقیما بر این موضوع تاثیر دارند.

گروه پرده وراتی با در اختیار داشتن طیف وسیعی از انواع پرده های مدرن به شما این امکان را میدهد تا با خاطری آسوده پرده مورد نظرتان را انتخاب نمایید. کافیست از طریق شماره های تماس های مجموعه با ما در تماس باشید.

پرده را زمانی مدرن می نامیم که علاوه بر رفع نیازهایی چون حفظ حریم خصوصی و تاثیر بر هویت بصری فضا، دارای خصوصیات کاربردی دیگری چون قابلیت کنترل از راه دور، بهینه سازی انرژی، تنظیم نور و دما و ... باشد.

درخواست مشاوره

اطلاعات خود را وارد کنید، همکاران ما با شما در تماس خواهند بود.