پرده اداری

انواع پرده اداری با سبکی نو

خرید پرده های اداری

کالکشنی از جذاب‌ترین پرده های اداری در گروه وراتی

پرده اداری | گروه پرده وراتی

ویژگی های پرده محیط کار

امروزه افراد بخش قابل توجهی از زمان خود را در محیط‌های اداری سپری می‌کنند. به همین جهت است که توجه به راحتی و کاربردی بودن تمامی ملزومات در محیط کار اهمیت بسیار بالایی پیدا می‌کند.

“پرده” یکی از المان‌هایی است که در این محیط ها لازم است توجه ویژه ای به آن شود. 

  • در درجه اول این پرده‌ها، باید تخصصی بودن فضا را به افراد القا کند.
  • از طرف دیگر تنظیم نور برای کار‌های مختلفی که قرار است در این محیط صورت بگیرد هم حائز اهیت است.
  • مورد دیگر مصرف بالای انرژی در این گونه از فضاهاست که “پرده اداری مناسب” حتی می‌تواند به بهینه سازی انرژی آن نیز کمک کند.

خرید و سفارش پرده اداری

در سفارش “پرده محیط کار مناسب” به نکات متعددی باید توجه کرد؛ صرف اینکه یک طرح و رنگ خاص را بپسندید، کافی نیست برای اینکه انتخاب ایده‌آلی هم کرده باشید. انطباق دقیق این پرده با سبک دکوراسیون داخلی فضای کاری شما، کمک می‌کند تا هزینه مالی و زمانی‌تان به حداقل ممکن برسد.

پرده های مدرن بهترین انتخاب برای محیط کاری هستند که در زیر تعدادی از آن‌ها را مشاهده می‌کنید:

پرده شید؛ با قابلیت تنظیم دقیق نور

پرده بلک اوت؛ مانع ورود نور خارجی

پرده اسکرین؛ فیلتر کننده اشعه‌های مضر خورشید

مجموعه وراتی به عنوان راهنمای شما در این مسیر، با گردآوری کالکشنی با کیفیت و مدرن از انواع پرده، کار شما را در خرید پرده‌های اداری بسیار آسان‌تر از قبل کرده است. شما می‌توانید با دریافت مشاوره از کارشناسان وراتی، متناسب ترین انتخاب را، با فضای خاص کاری خود داشته باشید. 

پرده اداری | veratti group

پرده‌های اداری باید علاوه بر سادگی و متناسب بودن با فضای کار، پاسخ گوی برخی نیازهای کاربردی کارکنان، از جمله تنظیم نور، امکان کنترل از راه دور و همچنین نصب آسان هم باشد.

تعیین قیمت پرده‌های مخصوص محیط کار، کاملا متناسب با تعداد قابلیت‌هایی است که دارند. هرچه این میزان بیشتر باشد، طبعا هزینه پرده هم بالاتر خواهد رفت.

جهت انتخاب پرده، برای محیط کاری خود باید توجه داشته باشید که این پرده دقیقا متناسب با فضای شما باشد؛ تیم وراتی آماده است تا شما را در طول این مسیر راهنمایی کند.

Call Now Buttonتماس با وراتی