پرده اداری

خرید پرده اداری با سبکی نو

خرید پرده اداری

در خرید پرده اداری و محیط کار مناسب، به نکات متعددی باید توجه کرد. صرف اینکه یک طرح و رنگ خاص را بپسندید، برای اینکه انتخاب ایده‌آلی هم کرده باشید، کافی نیست.

انطباق دقیق این پرده با سبک دکوراسیون داخلی فضای کاری شما، کمک می‌کند تا هزینه مالی و زمانی‌تان به حداقل ممکن برسد. همچنین اگر این دسته از پرده ها قابلیت های کافی در جهت آسان تر کردن فرآیندهای محیط کاری را هم داشته باشند، ابزار بسیار مناسبی برای ارتقای فضا هستند.

مجموعه وراتی به عنوان راهنمای شما در مسیر انتخاب و خرید پرده مناسب خود، با گردآوری کالکشنی با کیفیت و مدرن از انواع این پرده ها، کار شما را در خرید پرده اداری ، بسیار آسان‌تر از قبل کرده است.

شما می‌توانید با دریافت مشاوره از کارشناسان وراتی، متناسب ترین انتخاب را، با فضای خاص کاری خود داشته باشید. 

خرید پرده اداری | امکان استعلام قیمت و سفارش پرده محیط کار | veratti group

سفارش پرده اداری

کالکشنی از جذاب‌ترین انواع پرده های اداری

استعلام قیمت پرده اداری

برای خرید پرده اداری کافیست با کارشناسان ما در وراتی تماس بگیرید. ما در فرآیند سفارش خرید پرده اداری در کنار شما هستیم تا انتخابی ایده‌آل برای فضای اداری خود انجام دهید.

لوگو | گروه وراتی
پرده اداری | گروه پرده وراتی

فاکتورهای مهم هنگام سفارش پرده محیط کار

امروزه افراد بخش قابل توجهی از زمان خود را در محیط های اداری سپری می‌کنند. به همین جهت است که توجه به راحتی و کاربردی بودن تمامی ملزومات در محیط کار اهمیت بسیار بالایی پیدا می‌کند.

پرده یکی از المان‌هایی است که در این محیط ها لازم است توجه ویژه ای به آن شود. 

  • در درجه اول پرده های اداری، باید تخصصی بودن فضا را به افراد القا کند.
  • از طرف دیگر تنظیم نور برای کار‌های مختلفی که قرار است در این محیط صورت بگیرد هم حائز اهیت است.
  • مورد دیگر مصرف بالای انرژی در این گونه از فضاهاست که پرده اداری مناسب حتی می‌تواند به بهینه سازی انرژی آن نیز کمک کند.

قیمت پرده اداری و محیط کار

عوامل بیشماری در تعیین قیمت پرده اداری موثر هستند. این عوامل تا حدود زیادی متاثر از توقعات و انتظاراتی که شما از این نوع از پرده ها دارید، هستند. در ادامه به برخی از مهم ترین آنها اشاره خواهیم کرد؛

1. نوع و جنس پرده

همانطور که انتظار میرود انواع پرده های اداری طیف گسترده ای را شامل میشوند که از مهم ترین آنها می‌توان به پرده شید، بلک اوت و اسکرین اشاره کرد. هر کدام از این موارد بسته به قابلیتی که دارند، قیمت های گوناگونی را نیز شامل می‌گردند.

2. قابلیت های جانبی

علاوه بر اینکه پرده ها تعدادی ویژگی مشخص و از پیش تعیین شده دارند، قابلیت های جانبی شان هم تا حدود زیادی بر روی قیمت آنها اثر گذار است. به طور مثال کنترل از راه دور، قابلیت تنظیم نور، دوام و طول عمر و … از جمله ویژگی هایی هستند که بر افزایش قیمت پرده اداری تاثیر می‌گذارند.

3. طرح و رنگ 

اثر این فاکتور بر قیمت زمانی چشمگیر می‌شود که به دنبال طراحی اختصاصی پرده های خود باشید. تبعا در این صورت لازم است تا هزینه بیشتری را هم به این کار اختصاص دهید.

استعلام قیمت و خرید پرده اداری | امکان سفارش پرده مناسب دفترکار

پرده‌های اداری باید علاوه بر سادگی و متناسب بودن با فضای کار، پاسخ گوی برخی نیازهای کاربردی کارکنان، از جمله تنظیم نور، امکان کنترل از راه دور و همچنین نصب آسان هم باشد.

تعیین قیمت پرده‌های مخصوص محیط کار، کاملا متناسب با تعداد قابلیت‌هایی است که دارند. هرچه این میزان بیشتر باشد، طبعا هزینه پرده هم بالاتر خواهد رفت.

جهت انتخاب پرده، برای محیط کاری خود باید توجه داشته باشید که این پرده دقیقا متناسب با فضای شما باشد؛ تیم وراتی آماده است تا شما را در طول این مسیر راهنمایی کند.