خرید پرده اداری

مقایسه، خرید و اجرا انواع پرده اداری

انتخاب جزئیات مربوط به دکوراسیون داخلی در محیط اداری متفاوت از دیگر فضاهاست. پرده نیز به عنوان عضوی از دکوراسیون نقش موثری در بهبود کارکرد این فضاها دارد. انطباق پرده تجاری با نیازهای محیط و کاربران، و همچنین سبک دکوراسیون داخلی اهمیت بسیار بیشتری از دیگر محیط ها دارد. از طرفی اگر در خرید پرده اداری به قابلیت های جانبی برای آسان تر کردن فرآیند کاری نیز توجه شود، میتواند انتخاب ایده آلی برای این دسته از فضاها باشند.

اما سفارش پرده اداری متناسب نیاز به دانش تخصصی کسی دارد که علاوه بر تسلط بر انواع پرده، آشنایی خوبی با دکوراسیون داخلی و اصول طراحی فضا داشته باشد. همین موضوع لزوم مشورت با یک متخصص را بیش از پیش میکند.

گروه پرده وراتی با گردهم آوری کالکشنی از برترین و با کیفیت ترین انواع پرده تجاری تلاش دارد تا فرآیند خرید پرده اداری را برای شما آسان تر کند. شما میتوانید جهت دریافت مشاوره و یا استعلام قیمت پرده اداری با کارشناسان ما در وراتی در تماس باشید.

خرید پرده اداری | گستره ای از پرده اداری تجاری و اداری در وراتی

استعلام قیمت پرده اداری

ما در وراتی تلاش داریم که فرآیند سفارش پرده اداری را برایتان آسان کنیم. جهت کسب هرگونه اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره تخصصی و اطلاع از قیمت پرده اداری و تجاری کافیست با مشاوران وراتی در تماس باشید.

قیمت پرده اداری

به چه فاکتورهایی در سفارش پرده اداری در محیط کار باید توجه کرد؟

واقعیت این است که افراد امروزه بخش قابل توجهی از زمان خود را در محیط کار سپری میکنند. از این رو اهمیت دارد که تجهیزات و لوازمی که در این محیط استفاده میشوند را به گونه ای انتخاب کنیم که حداکثر کارایی و راحتی را برای کاربران آن فراهم آورند.

پرده یکی از المان هایی است که میتواند در جهت برآورده کردن این نیاز، نقش مهمی را ایفا نماید. به عنوان مثال؛

  • در خرید پرده اداری باید توجه داشت که پرده به عنوان عضوی از دکوراسیون داخلی باید بتواند تخصصی بودن فضا را به شکل مشخصی نمایان کند.
  • همچنین باید بتوانیم قابلیت کنترل و تنظیم نور را به میزان مورد نیاز داشته باشیم.
  • این پرده همچنین به واسطه کنترل نور و دما میتواند نقش موثری در بهینه سازی مصرف انرژی نیز داشته باشد.

قیمت پرده اداری و تجاری چگونه تعیین میگردد؟

فاکتورهای زیادی وجود دارند که بر قیمت موکت اداری تاثیر دارند. بخش قابل توجهی از این فاکتورها متاثر از نوع نیاز شما و طبیعت محیط کاریتان هستند. چراکه که هردو این عوامل تعیین میکنند که پرده شما لازم است چه ویژگی هایی داشته باشد. برخی از عواملی که در سفارش پرده اداری تاثیر دارند شامل موارد زیر هستند؛

  1. جنس و نوع پرده؛ طیف زیادی از انواع پرده مدرن و کلاسیک هستند در محیط های تجاری قابل استفاده میشوند. بسته به اینکه پرده ای که انتخاب میکنید چه ویژگی های دارد و از چه جنسی در آن استفاده شده، قیمتی که پیدا میکند متغییر خواهد بود.
  2. قابلیت های جانبی؛ افزون بر ویژگی هایی که عمده پرده ها دارند، برخی قابلیت های جانبی نیز هستند که میتوانند بر افزایش قیمت پرده تجاری موثر باشند. این موارد شامل قابلیت کنترل از راه دور، شدت تنظیم نور، دوام و … میشوند.
  3. طرح و رنگ؛ این موضوع زمانی تاثیر چشمگیری بر قیمت خواهد داشت به دنبال طراحی اختصاصی پرده خود باشید.
سفارش پرده اداری
سوالات متداول

پرده تجاری در درجه اول باید بتواند تخصصی بودن فضا را القا کرده و با سبک دکوراسیون داخلی فضای کاری منطبق باشند. از طرف دیگر این پرده ها میتوانند به واسطه داشتن ویژگی هایی چون تنظیم نور، امکان کنترل از راه دور، نصب و شستشوی آسان به کارکرد بهتر در فضا نیز کمک کنند.

در مشخص شدن قیمت پرده اداری عواملی چون نوع و جنس، قابلیت های جانبی، طرح و رنگ و ... موثر هستند. اما تا حدود زیادی این موضوع وابسته به نوع انتظاری خواهد بود که از این نوع از پرده ها دارید.

نکته ای که در انتخاب این پرده اهمیت زیادی دارد این است که آن را دقیقا با منطبق با نیاز محیط و کاربر انتخاب کنیم. تیم مشاوران گروه وراتی با تسلط بر این فرآیند، آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما در این زمینه خواهد بود. کافیست با شماره 02126603150 در تماس باشید.

درخواست مشاوره

اطلاعات خود را وارد کنید، همکاران ما با شما در تماس خواهند بود.